Poszukiwani pracownicy

Aktualne oferty pracy

MAGAZYNIER

Pełny etat
Poznaj szczegóły Zamknij

OPAKOMET S.A. z siedzibą w Krakowie, producent opakowań z tworzyw sztucznych o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z rozwojem produkcji poszukuje pilnie pracowników na stanowisko Magazyniera.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy.
  •  Dyspozycyjność, praca na dwie zmiany.
  •  Umiejętność organizacji własnej pracy oraz współpracy z zespołem.

ZADANIA:

  •  Rozładunki i załadunki towarów.
  • Transport i składowanie towarów na terenie magazynu.
  •  Organizacja gospodarki magazynowej.

OFERUJEMY:

  • Początkowe wynagrodzenie od 3 000 zł brutto plus premia.
  •  Szkolenie na stanowisku pracy.
  •  Samodzielną i odpowiedzialną pracę w rozwojowej branży.
  •  Pakiety medyczne ( opłacane w całości przez pracodawcę)

Załącz plik z CV(format: PDF, DOC, DOCX, ODT)

Załącz list motywacyjny(format: PDF, DOC, DOCX, ODT)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

PAKOWACZ

pełny etat

W  związku z dynamicznym rozwojem  produkcji    pilnie poszukujemy  kandydatów na stanowisko :

PAKOWACZ

OCZEKIWANIA:

– sumienność i dokładność,

– dyspozycyjność, praca na trzy zmiany w ruchu ciągłym,

– umiejętność organizacji własnej pracy oraz współpracy z zespołem

KLUCZOWE   ZADANIA:

– pakowanie wyprodukowanych wyrobów  z tworzyw sztucznych

– obsługa przydzielonych maszyn

– kontrola procesu produkcyjnego

OFERUJEMY

– atrakcyjne warunki finansowe

– pełne przeszkolenie na stanowisku pracy

– samodzielną i odpowiedzialną pracę w rozwojowej branży

– pakiety medyczne ( opłacane w całości przez pracodawcę)

INFORMACJA:   tel.: 12/416 32 32 lub 12/617 01 05  kom.: 785 055 188

To nie wszystko

Brak oferty dla Ciebie?

Jeśli wśród aktualnych ogłoszeń nie znalazłeś odpowiedniego dla Ciebie – wypełnij formularz aplikacji spontanicznej. Twoje zgłoszenie umieścimy w naszej bazie danych.

Odezwiemy się do Ciebie, jak tylko pojawi się stanowisko pracy adekwatne do Twojego doświadczenia.

Załącz plik z aplikacją
(format: PDF, DOC, DOCX, PPT)

Masz pytania?

Kontakt z Opakomet S.A.

Opakomet S.A.
ul. Karola Łowińskiego 7d
31-752 Kraków

tel. (12) 416-32-32 / (12) 416-33-33
fax. (12) 416-30-90
opakomet@opakomet.com.pl