Poszukiwani pracownicy

Aktualne oferty pracy

SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

pełny etat
Poznaj szczegóły Zamknij
Miejsce pracy: Kraków

 WYMAGANIA :

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz rachunkowości zarządczej
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego
  • znajomość zagadnień planowania strategicznego i operacyjnego
  • znajomość zagadnień analizy finansowej oraz controllingu
  • odpowiedzialność, rzetelność i lojalność
  • umiejętności analityczne, innowacyjność, kreatywność oraz otwartość na nowe rozwiązania
  • umiejętność pracy w zespole

OPIS   STANOWISKA :

  • koordynacja i monitorowanie wszelkich aspektów rachunkowości Spółki
  • sporządzanie raportów dotyczących  sprzedaży, produkcji itp.
  • monitorowanie i raportowanie sytuacji finansowej Spółki,
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych na potrzeby Zarządu
  • sporządzanie niezbędnych informacji dla instytucji zewnętrznych

 OFERUJEMY :

  • samodzielną i  odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • dobre warunki finansowe pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y, aby oferta brała udział w ww. rekrutacji na ofercie prosimy umieścić klauzulę:

 ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Controllingu.”

 Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y, aby oferta brała udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy na ofercie umieścić klauzulę:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Controllingu  oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych”.

 Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie OPAKOMET S.A.  z siedzibą w Krakowie, ul. Karola Łowińskiego 7D

 Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

 Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania zgody. Żądanie usunięcia danych może nastąpić w przypadkach określonych w przepisach prawa. Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 Informujemy, że w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych

można się kontaktować telefonując pod numer: (12) 617 01 05 lub pisząc na adres mailowy: rodo@opakomet.krakow.pl.

Załącz plik z CV(format: PDF, DOC, DOCX, ODT)

Załącz list motywacyjny(format: PDF, DOC, DOCX, ODT)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

PAKOWACZ

pełny etat

W  związku z dynamicznym rozwojem  produkcji    pilnie poszukujemy  kandydatów na stanowisko :

PAKOWACZ

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • dyspozycyjność, praca na trzy zmiany w ruchu ciągłym,
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracy z zespołem

KLUCZOWE   ZADANIA:

  • pakowanie wyprodukowanych wyrobów  z tworzyw sztucznych
  • obsługa przydzielonych maszyn
  • kontrola procesu produkcyjnego

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zapewniamy szkolenia na stanowisku pracy
  • samodzielną i odpowiedzialną  pracę w rozwojowej branży

INFORMACJA: 12/416 32 32

               12/617 01 05

               785 055 188

To nie wszystko

Brak oferty dla Ciebie?

Jeśli wśród aktualnych ogłoszeń nie znalazłeś odpowiedniego dla Ciebie – wypełnij formularz aplikacji spontanicznej. Twoje zgłoszenie umieścimy w naszej bazie danych.

Odezwiemy się do Ciebie, jak tylko pojawi się stanowisko pracy adekwatne do Twojego doświadczenia.

Załącz plik z aplikacją
(format: PDF, DOC, DOCX, PPT)

Masz pytania?

Kontakt z Opakomet S.A.

Opakomet S.A.
ul. Karola Łowińskiego 7d
31-752 Kraków

tel. (12) 416-32-32 / (12) 416-33-33
fax. (12) 416-30-90
opakomet@opakomet.com.pl