Poszukiwani pracownicy

Aktualne oferty pracy

PAKOWACZ

pełny etat
Poznaj szczegóły Zamknij

W  związku z dynamicznym rozwojem  produkcji    pilnie poszukujemy  kandydatów na stanowisko :

PAKOWACZ

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • dyspozycyjność, praca na trzy zmiany w ruchu ciągłym,
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracy z zespołem

KLUCZOWE   ZADANIA:

  • pakowanie wyprodukowanych wyrobów  z tworzyw sztucznych
  • obsługa przydzielonych maszyn
  • kontrola procesu produkcyjnego

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zapewniamy szkolenia na stanowisku pracy
  • samodzielną i odpowiedzialną  pracę w rozwojowej branży

INFORMACJA: 12/416 32 32

               12/617 01 05

               785 055 188

Załącz plik z CV(format: PDF, DOC, DOCX, ODT)

Załącz list motywacyjny(format: PDF, DOC, DOCX, ODT)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

To nie wszystko

Brak oferty dla Ciebie?

Jeśli wśród aktualnych ogłoszeń nie znalazłeś odpowiedniego dla Ciebie – wypełnij formularz aplikacji spontanicznej. Twoje zgłoszenie umieścimy w naszej bazie danych.

Odezwiemy się do Ciebie, jak tylko pojawi się stanowisko pracy adekwatne do Twojego doświadczenia.

Załącz plik z aplikacją
(format: PDF, DOC, DOCX, PPT)

Masz pytania?

Kontakt z Opakomet S.A.

Opakomet S.A.
ul. Karola Łowińskiego 7d
31-752 Kraków

tel. (12) 416-32-32 / (12) 416-33-33
fax. (12) 416-30-90
opakomet@opakomet.com.pl